Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Acqua di Parma Colonia Club Kolínska voda 100 ml unisex

          
Skladom   |  (ID: 75524)
59,79
Doručíme
K osobnému odberu

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom   |  (ID: 68871)
32,79
          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 75525)
47,69

Popis produktu

V roku 1916 bol v malej parfumérii v historickej časti mesta Parma v Taliansku vytvorený unikátny parfum. Bol nezvyčajne čerstvý a moderný oproti nemeckým parfumom, ktoré boli pre túto dobu bežné. V tom roku vznikla prvá rýdzo talianska Eau de Cologne. Najpozoruhodnejšie na tejto kolínskej bola práve jej čistota a aj zloženie, ktoré sa dodnes nezmenilo. Za týmto reálnym príbehom o novej kapitole vo svete vôní stojí značka Acqua di Parma, ktorá v priebehu rokov neskutočne vzrástla z hľadiska svojej popularity. Už v päťdesiatych rokoch minulého storočia bola favoritom hollywoodskych hviezd, ktoré pri návštevách Talianska často navštevovali butiky firmy, aby si zaobstarali preslávenú kolínsku v elegantnej art deco fľaštičke. Od šesťdesiatych rokov sa potom Acqua di Parma stala výhradnou značkou určenou pre vysokú spoločnosť, čo sa ešte viac utvrdilo v roku 2001, keď ju odkúpia spoločnosť LVMH, ponúkajúca tie najluxusnejšie produkty z rôznych oblastí. Z jej dielne je nielen Acqua di Parma, ale aj šampanské Moët alebo svetoznáme módne kúsky Louis Vuitton a mnoho ďalších.

Unisex kolínska voda Acqua di Parma Colonia Club hneď na úvod osvieži. To vďaka obsahu mäty priepornej. V horných tónoch spolu s ňou veselo tancuje neroli, bergamot, citrón a mandarínka, doplnené o vôňu petitgrainu. Úvod je priam citrusová bomba s bozkom sviežosti, nemyslíte? Stredná časť Colonia Club mieša aromatickú, a predovšetkým antistresovú levanduľu. Tá je nasledovaná galbanom, ktorý vonia drevnato, balzamovo, po lese. Akoby ste si sadli na vlhký mach a nasávali atmosféru okolitých stromov a prírody. Následný sladko ružový odér vám dodáva geránium. Hrejivé akordy ambry, bieleho pižma a vetiveru z Haiti potom pozvoľna uzatvárajú túto tradičnú kolínsku vôňu.

Acqua di Parma Colonia Club je svieže a štýlové stelesnenie súčasného talianskeho života. Elegantné žiarivá a dynamická, drevnatá, silno aromatická, to je Colonia Club. Svojich nositeľov robí nezameniteľnými od roku 2015.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: