Získajte elegantný notes zadarmo k nákupu značky Chloé nad 25 €!

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi Toaletná voda 150 ml tester unisex Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Toaletná voda Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi je unisex vôňa, ktorá vás prenesie na slnkom zaliate útesy Stredozemného mora. Vitalita a nespútaná radosť zo života sa odráža v Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi. Jej svieže citrusové tóny sa miešajú s tónmi jazmínu a magického cédra a spolu stúpajú za slnkom po notách cédrového dreva.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Barbora

Nečakaný favorit. Kúpená v sete s ďalšími dvomi vôňami z rady Blu meditteraneo, z popisu ma neohúrila, ale vonia neskutočne dobre..

  • Vôňa mora a leta.
  • Nevtieravá svieža vôňa s náznakom sladkej figy.
  • Trvácnosť- odporúčam kúpiť rovno 150 ml balenie
Gabča

Krásná citrusová vůně,opravdu se mi po přivonění vybavilo...moře...vůně citrusů s vůní mořské vody a dřeva...příjemná,energická vůně plná sluníčka,zážitků a dobrodružství....úplně cítím,jak se do mě opírá slunce a mořský příboj se tříští o skály....


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: