Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer Parfumovaná voda pre ženy 30 ml

Skladom   |  (ID: 117332)
11,79
Doručíme
K osobnému odberu
          
Skladom   |  (ID: 111441)
26,49

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom   |  (ID: 101096)
19,59
Skladom   |  (ID: 111442)
17,49

Popis produktu

Parfumovaná voda Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer je romantická dámska vôňa bielych kvetín, citrusov, pikantného korenia a sexy pižma. Osloví vášnivú ženu, ktorá sa rada usmieva, vlní bokmi a veľmi dobre vie, že jej hlavnou úlohou je zdobiť svet. Voňavý doplnok First Instinct Sheer sa hodí do kancelárie, na popoludňajšie voľnočasové aj večerné spoločenské aktivity. Nechajte sa kedykoľvek obklopiť optimistickou príťažlivou aurou pomarančovej vône!

Aké zložky vytvárajú parfum First Instinct Sheer?

  • vládnuci kvet pomarančovníka, bergamot a horský vzduch,
  • sprievodná konvalinka, ibištek a jantárová živica,
  • rafinované ružové korenie, pižmo a drevnaté nôty.

Vynikajúca dámska parfumovaná voda na jar a leto

Správne zvolený parfum znásobí vašu energiu, sebaúctu aj vášeň. Nie je len doplnkom, ale aj prejavom životného štýlu. Výber parfumu je vždy osobnou záležitosťou. Platí, že pre každého človeka sa hodí iný typ vône. Navyše, rovnaký parfum vonia na rôznych ľuďoch odlišne, čo závisí od konkrétnych dispozícií, výživy a spôsobe života. Vyberte si vôňu podľa aktuálnej nálady tak, aby vám ju čo najviac vylepšila. Ideálne je striedať niekoľko parfumov podľa ročného obdobia a príležitostí, vďaka čomu sa vám nezunuje. Napríklad na jar a leto je vynikajúcou voľbou parfumovaná voda Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer. Sviežosť a krásu ročných období, keď všetko navôkol kvitne, podporí aj jej nežný púdrový dizajn.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: